/

/

شیب سنج

سنسور شیب سنج بی سیم

Wireless Inclinometer Sensor

شناسه: AZOO_WIS_v1

برچسب: سنسور هوشمند بی سیم

ویژگی های محصول

سنسورهای بی سیم آزو بر پایه فناوری اینترنت اشیا دارای مزایایی ویژه ای می باشند که از جمله آنها عبارتند از: کاهش هزینه های ارتباطات کابلی، هوشمندسازی عملکرد تجهیزات یا فرایندها و نظارت آنها توسط بهره بردار در هر موقعیت مکانی، دریافت اطلاعات بیشتر از عملکرد تجهیزات در طول زمان بهره برداری، کاهش هزینه های تعمیر و نگهداری تجهیزات، بهره وری و بازدهی بالاتر در بهره برداری از تجهیزات و فرایندها.

سنسور شیب سنج بی سیم  شرکت آزو حسگری است که به منظور تشخیص شیب حرکت تجهیزات در سه راستای فضایی استفاده می شود. سنسور شیب سنج بی سیم سنسوری با دقت بالا، مصرف پایین و مبتنی بر فناوری انتقال بی سیم WiFi در بستر اینترنت اشیاء است که اطلاعات مرتبط با شیب حرکت تجهیزات را به صورت هوشمند  و لحظه به لحظه به سرور مرکزی و یا کاربر منتقل می­کند.

پردازش اطلاعات ارسالی در نرم افزار کاربردی اختصاصی آزو این سنسور که قابل نصب بر روی رایانه یا تلفن همراه می باشد، صورت می پذیرد و امکاناتی از قبیل نمایش لحظه­ای شیب یا زاویه حرکت، تنظیم شیب حرکت در هر یک از سه بعد در یک میزان مشخص و اعلام هشدار در صورت تجاوز از محدوده تعیین شده و نمودار تغییرات شیب حرکت تجهیز در بازه های زمانی معین را ارائه می­نماید. 

سنسور شیب سنج بی سیم  مناسب بهره برداری در سیستم های نظارت و پایش هوشمند مراکز و کارخانجات تولیدی و صنعتی، صنایع راه و ساختمان و آزمون های توسعه ای وسایل نقلیه در کاربریهای ریلی، دریایی و خودرویی می­باشد.

محصولات مرتبط